Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Vyberte si časopis - přečtěte si článek nebo jen krátký text v angličtině - Wallpaper, NY times magazine, Economist, Conde Nast, Vogue, National Geographic, Popular Science, Scientific American, Seed Magazine, Technology Review, TIME, Spiegel InternationalWallpaper
www.wallpaper.com


nytimes magazine
www.nytimes.com


the economist
www.economist.com


conde nast
www.condenast.com


VOGUE Magazine
www.vogue.com


national geographic magazine
www.ngm.nationalgeographic.com


POPSCI
www.popsci.com


Scientific American
www.scientificamerican.com


SEED
www.seedmagazine.com


TECH REVIEW
www.technologyreview.com


TIME
www.time.com


spiegel online
www.spiegel.de/international
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha Překladatelská agentura LANGEO


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner