Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Navštivte galerii a zjistěte informace o výstavách, obrazech a umělcích v anglickém jazyce - některé galerie nabízejí video nebo podcast - National Gallery, Tate Modern, Uffizi, Albertina, Alte Pinakothek, Dresden Gallery, Staatsgalerie, Athens Gallery, National Gallery of Art, Dubailime, Web Gallery, French Gallerynational gallery
www.nationalgallery.org.uk


TATE
www.tate.org.uk/modern


Uffizi gallery
www.uffizi.org


Albertina
www.albertina.at


Alte Pinakothek
www.pinakothek.de


Dresden Gallery
www.dresdengallery.com


Staatsgalerie Stuttgart
www.staatsgalerie.de


Athens Gallery
www.athensgallery.gr


National Gallery of Art
www.nga.gov


DUBAI
www.dubailime.com


Web Gallery
www.wga.hu


the french gallery
www.thefrenchgallery.com
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha Překladatelská agentura LANGEO


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner