Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Navštivte nakladatelství a knihkupectví - zjistěte jaké jsou učebnice na trhu u nás nebo v zahraničí - mnohé nakladatelství nabízí online studijní materiály (zdarma) - zlepšete svou angličtinu pomocí videa nebo audia: Oxford Press, Cambridge Press, Longman, Penguin, Harper Collins, National Geographic English Language, Venture Publishing, London review of books, Amazon, LEDA, Neoluxor, Grada


Oxford Press
www.ukcatalogue.oup.com


Cambridge Press
www.cambridge.org


Pearson Press
www.pearsonlongman.com


penguin
www.penguin.co.uk


harper collins
www.harpercollins.co.uk


National Geographic English Language
www.ngl.cengage.com


Venture publishing
www.venturepublish.com


London review of books
www.lrb.co.uk


Amazon
www.amazon.com


Leda
www.leda.cz


neoluxor
www.neoluxor.cz


grada
www.grada.cz
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner