Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Navštivte muzeum - pokud vás nezajímá historie vyberte si Science Museum nebo Academy of Sciences - některá muzea nabízejí video, podcast nebo interactive visit: British Museum, Natural History Museum, Louvre, Guggenheim Bilbao, Metropolitan Museum, American Museum of Natural History, Getty Museum, National Museum of Nature and Science Japan, Hermitage Museum, Kunsthistorisches Museum


British Museum
www.britishmuseum.org


Natural History Museum
www.nhm.ac.uk


Louvre
www.louvre.fr


Guggenheim Museum Bilbao
www.guggenheim-bilbao.es


The Metropolitan Museum
www.metmuseum.org


American Museum of Natural History
www.amnh.org


The California Academy of Sciences
www.calacademy.org


Getty
www.getty.edu


The Science Museum
www.sciencemuseum.org.uk


nature and science Japan
www.kahaku.go.jp


Hermitage
www.hermitagemuseum.org


Kunsthistorisches Museum
www.khm.at
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha Překladatelská agentura LANGEO


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner