Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Noviny v angličtině z celého světa - čtěte jen krátké články pokud nejste pokročilí: Financial Times, Moscow Times, Japan Times, China Daily, India Times, Independent, Wall Street Journal, USA Today, The Age, Silicon Valley, French Paper - aktuality, technologie, obchod, ekonomie, politika, sport, kultura, cestování, životní stylfinancial times
www.ft.com


Independent
www.independent.co.uk


the wall street journal
europe.wsj.com


USA today
www.usatoday.com


LA times
www.latimes.com


the age
www.theage.com.au


silicon valley com
www.siliconvalley.com


Moscow Times
www.themoscowtimes.com


Japan Times
www.japantimes.co.jp


times of india
www.timesofindia.indiatimes.com


china daily
www.chinadaily.com.cn


french paper
www.thefrenchpaper.com
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha Překladatelská agentura LANGEO


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner