Studovat angličtinu v cizí zemi je ideální, ale i doma si můžete navodit tu správnou atmosféru a co nejvíce se přiblížit každodenní realitě a případně se připravit na pobyt v zahraničí.

Co nabízejí univerzity v zahraničí? Jak náročné jsou podmínky pro přijetí? Je má angličtina dostačující? Jak je to finančně náročné? Mohu získat stipendium? Cambridge, Oxford, London, Harvard, Stanford, UCLA, Princeton, YALE, Calmat, Paris Tech, Heidelberg University, Open Universitycambridge
www.cam.ac.uk


oxford
www.ox.ac.uk


london
www.lon.ac.uk


harvard
www.harvard.edu


stanford
www.stanford.edu


ucla
www.ucla.edu


princeton
www.princeton.edu


YALE
www.yale.edu


management and technology
www.calmat.us


open university
www3.open.ac.uk


paris tech
www.paristech.fr


heidelberg
www.uni-heidelberg.de
preklady-do-anglictiny

skype_konverzacen.jpg
Délka konverzace, výuky nebo konzultace je 30 / 60 / 90 minut - Angličtina přes Skype je ideální pro konverzaci, konzultaci, četbu, nebo gramatiku. Vhodné učebnice pro online výuku jsou např. English Grammar in Use apod. Délku konverzace nebo výuky lze upravit i jinak. Objednejte si termín, který Vám bude vyhovovat.
Běžně jsem k dispozici online každý všední den od 18.00 do 23.00. Objednejte si termín konverzace e-mailem. Upřednostním dlouhodobou spolupráci, ale samozřejmě nabízím služby i jednorázově.


Anglická slovíčka - systematicky a efektivně ONLINE KURZY fotografování Efektivní angličtina s JŠ Elvis - Praha Firemní výuka angličtiny – JŠ Tandem Praha Překladatelská agentura LANGEO


AJ Online Magazín
pc - pdf - mobil
HELPRSS přídat do oblíbených       tisk celé stránky    
Co je nového
na angličtinacz.com


TOPlist
copyright © 2005-2019 Martin Kliner   |   design, contents, tvorba webu: Martin Kliner